Darczyńcy

Wsparli nas:

page3_pic1

Jak nas wspierać?

Skorzystaj z możliwości wsparcia działalności statutowej Fundacji ONE – FUNDACJA DLA AKTYWNYCH KOBIET:

– Możesz wpłacić darowiznę na rzecz Fundacji ONE – FUNDACJA DLA AKTYWNYCH KOBIET, przekazując dowolną kwotę na konto bankowe fundacji – 17 1140 2004 0000 3602 7496 9155 (konto całoroczne na cele statutowe).

– Jeśli mieszkasz poza granicami Polski i chcesz wpłacić darowiznę na konto ONE – FUNDACJA DLA AKTYWNYCH KOBIET, możesz to zrobić tu: KOD SWIFT: BREXPLPWMBK, IBAN: PL 17 1140 2004 0000 3602 7496 9155.

Uwaga

Tylko bezpośrednia wpłata na rachunek bankowy pozwala bezpiecznie skorzystać z odliczenia darowizny od dochodu. Pozostałe formy z racji przekazywania środków przez pośrednika mimo, że również wpływają na konto Fundacji, nie zawsze są przez urzędy traktowane jako darowizna, którą można odliczyć.